מתנות קטנות לאורחים בחתונה

מתנה קטנה תמיד משאירה טעם מתוק וגורמת לחיוך ותחושה נעימה בקרב בני האדם. מעטים יעיזו להגיד כי אינם אוהבים לקבל מתנות, ובדיוק כמו שאנו מצפים לקבל את המתנות המתאימות ביותר עבורנו בימי ההולדת השונים, כך מגיע גם לאורחים המגיעים ליום החתונה שלנו במטרה להפוך את הערב שלנו לכמה שיותר משמח ומרגש.

במאמר הבא נציג בפניכם מספר אופציות בהם תוכלו לפנק את האורחים המוזמנים לחתונה שלכם ולהוקיר להם תודה ולהעניק להם מזכרת קטנה מאירוע בלתי נשכח. כי לפעמים המתנה הקטנה הזו היא שהופכת את האירועים לכל כך גדולים מהחיים.

מגנטים עם תמונות

ככל הנראה תלוי במקרר ביתכם או שלפחות יצא לכם לראות על אחד מהמקררים של הקרובים שלכם תמונות בצורת מגנט שממוגנטות על המקררים. תמונות כאלו שניתן להדפיס במקום הן מזכרות מדהימות מהאירוע שמעניקות חוויה ייחודית ומפנקת לגבי האורחים.

בסופו של יום, רק כאשר יגיעו לביתכם תוכלו להציג את אלבום התמונות של החתונה שלכם, ובעידן הפייסבוק, מהר מאד יעלו תמונות חדשות שיסתירו את התמונות מהחתונה שלכם. מגנטים מאפשרים לכם להשאיר טעם מתוק וזכרונות נפלאים מערבים מלאי אלכוהול ושמחה.

מתנות קטנות לאורחים בחתונה, תמונות באווירה מיוחדת

טרנד נוסף שנפוץ מאד באירועים השונים הוא צילום תמונות והדפסתם במקום בדרכים מיוחדות. מה בדיוק הכוונה? ניתן להלביש את האורחים בצורות מיוחדות, לאבזר אותם עם מסכות או זוהרים שונים ולצלם אותם בפוזות מצחיקות שפשוט לא יורדות מהלוחות שבבתיהם.

תמונות כאלו, מאפשרות לכם להעניק מזכרת נפלאה ושימושית במיוחד לאורחים המוזמנים לחתונה שלכם. כי לפעמים המתנה הקטנה הזו היא זו שעושה את ההבדל והופכת את האירוע לכל כך מיוחד ומרגש. האם אתם לא הייתם מעוניינים לקבל כהוקרת תודה מתנה קטנה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


+ 2 = 4