מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה

מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה

כן כן, שמעתם נכון, מגיע גם לאורחים היקרים שלכם מתנות בכך שהשקיעו ועשו כל שביכולתם על מנת להפוך את יום הנישואין שלכם למאושר ביותר בחייכם. ככל הנראה, האורחים המוזמנים לחתונה שלכם הם אנשים משמעותיים ביותר בחייכם, מגיע להם שתפנקו אותם.

מדי שנה מתקיימים למעלה מ-140 אלף אירועים שונים ברחבי מדינת ישראל. אמנם יום הנישואין שלכם הוא "המיוחד ביותר" אבל יש לזכור שזה עבורכם, וככל הנראה, המוזמנים שלכם נוכחו באירועים שונים במהלך החודשים האחרונים – כלומר, מגיע להם לקבל מזכרת או מתנת הוקרה קטנה מיום הנישואין שלכם!

מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה: דלי, בקבוק או שקית מתנות

אל תתנו לכותרת להטעות אתכם, לא מדובר במתנה של ילדים. על פי סקר שנערך בקרב המוזמנים לחתונה נראה כי המתנות המועדפות ביותר על פני האורחים הם מתנות שיוכלו להניח אותם בביתם ולהיזכר מערב מיוחד אותו חוו יחד. מה זה אומר "מתנות שיוכלו להניח בביתם"? הכנו עבורכם את הרשימה על פי הסדר.

דלי – רבים ציינו כי עיצוב דלי מלא בפרחים ובתמונה של בני הזוג היא מתנה נחמדה ביותר לקבל לאחר אירוע מלא באלכוהול ובתמונות שאיש לא זוכר. האפשרויות השונות והמקומות השונים בהם ניתן לתלות או להניח את אותו הדלי (המעוצב) בבית בלתי מוגבלת ויכולות להיות שימושיות ביותר בקרב האורחים לחתונה שלכם.

בקבוק – בחתונות השונות החלו לחלק מאין בקבוקים קטנים עם תמונה המלאים באלכוהול. כמו הבקבוקים האלו בקיוסקים שיש בהם 50 מ"מ. תארו לכם איזה מזכרת נפלאה מיום הנישואין שלכם תוכלו להעניק לאורחים שיניחו את הבקבוקים במטבח או ב"מיני בר" הקטן שהם מתגאים בו בפני האורחים שלהם.

שקית – כמובן, לא מדובר בשקיות סופר אלא בשקיות אורגנזה מעוצבות בהן תוכלו להכניס תמונות, סוכריות, פרחים או כל דבר אחר…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


+ 1 = 10