מתנות לחתונה

מתנות לחתונה

מאות אנשים מדי חודש מחפשים את הביטוי "מתנות לחתונה" במנוע החיפוש המוביל בעולם של חברת Google במטרה להעניק לחתן וכלת השמחה את המתנה הטובה והמתאימה ביותר עבורם. עשרות אתרי אינטרנט מתחרים ומציעים מגוון חבילות שונות. המאמר הבא נועד להכווין אתכם ולעורר מספר שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שאתם בוחרים את המתנה לבני הזוג.

השאלות שצריך לשאול את עצמכם לפני שבוחרים מתנות לחתונה

 1. מהם התחביבים השונים של בני הזוג.
  מן הסתם אתם מעוניינים להציע לבני הזוג את הדברים שהם הכי אוהבים. במידה והנכם מכירים אותם ולא מתבססים על מתנות פופולריות שקונים בהתאם לגילאים, עליכם לחשוב קודם כל מה הם אוהבים.
 2. איזה אופי יש לזוגיות של החתן והכלה.
  ככל הנראה אתם מכירים את אורח החיים ואת הזוגיות של בני הזוג שעומדים להינשא. כך למשל במידה והם אוהבים פינוקים רומנטיים, היינו ממליצים לכם לבחור יותר בימי ספא ופינוק על פני טיולי טרקטורונים.
 3. האם אתם הייתם מעדיפים מתנה מוחשית או לא?
  מגוון רחב של מתנות מוצעות בחנויות ובאתרי האינטרנט השונים. חלקם פיזיות כמו פסלים, מארזי בקבוקים או חפצים שונים לדירה וחלקם מתבטאים בימי כיף כמו ימי ספא, חבילת נופש וכו'… במידה ואינכם מכירים את בני הזוג כל כך טוב על מנת לדעת מה הוא יעדיף, אנו ממליצים לכם לקחת את עצמכם כדוגמה ולחשוב, איזו מתנה הייתם מעדיפים לקבל ביום הנישואין שלכם?
 4. התקציב.
  כמו בכל גורם בחיים, התקציב הוא פרמטר שלא ניתן לעבור עליו בשתיקה. על מנת לצמצם את האפשרויות הרבות הניתנות לבחירת מתנה לחתונה, בחרו קודם כל את התקציב שהנכם מעוניינים להשקיע על מנת לקבל תוצאות והצעות רלוונטיות עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


4 + = 11