מתנות לחתונה לאורחים

מתנות לחתונה לאורחים

החתן והכלה תמיד יזכרו את יום החתונה שלהם ותמיד יציצו באלבומי התמונות השונים על מנת להיזכר ברגעים הכל כך מיוחדים והאינטימיים שלהם ביום הנישואין שלהם. נוצרה בשנים האחרונות מן תחושה כזו שהאירועים הפכו לכל כך בנאלים וכי רוב האירועים מתחילים ונגמרים אותו הדבר. במידה ותרצו שהאורחים הקרובים אליכם מכל שנבחרו בקפידה על ידי בני הזוג יזכרו את יום הנישואין שלכם, תוכלו "לעזור להם להיזכר…"

בשנים האחרונות כאות הוקרת תודה לאורחים הנכבדים וכמתנת מזכרת מהחתונה, בני זוג שונים בוחרים להעניק מתנות לאורחים. אמנם תחילה הדבר נשמע מפתיע, אך ככל שמתעמקים בנושא ניתן להבין כי האורחים עושים מאמצים על מנת להגיע לאירועים ועושים כל שביכולתם על מנת להפוך את היום המיוחד של בני הזוג לבלתי נשכח. ויש שיגידו שאפילו האורחים הם אלו שעושים את האווירה כל כך מיוחדת…

מתנות לחתונה לאורחים, תתאימו את המתנות לקהל שלכם

שלל מתנות שונות שניתן לקנות לאורחים לחתונה על מנת להוקיר להם תודה. ככל הנראה חשבתם שאנו נגיד לכם מה לקנות על מנת להפוך את המתנה למזכרת בלתי נשכחת וכמה שיותר שימושית. אך למעשה, אתם אלו שמכירים את האורחים המוזמנים לחתונה שלכם יותר טוב מכל אחד אחר. אנו מזמינים אתכם להתאים את המתנה לאורחים על פי האופי שלהם.

לצורך דוגמה, במידה וקהל האורחים המוזמנים שלכם בחתונה הוא מסורתי ברובו, נמליץ לכם לחלק ספרי תהילים, כיפות מעוצבות או ברכות שונות אשר ישמשו את קהל האורחים במהלך היום יום ויהיו שימושיים עבורם.

במידה והקהל ברובו חילוני, אנו ממליצים לכם לבחור בדברים יותר שימושיים לאורך החיים החילוני. כך למשל תוכלו לחלק כפכפים ולהקל על האורחים בזמן רחבת הריקודים (בעיקר על הנשים שככל הנראה יגיעו עם עקבים לאירוע) ולאפשר לכם להיזכר באירוע המיוחד שלכם בחופשות שונות בהן ישתמשו בכפכפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


9 + 5 =