מתנות לאורחים לחתונה

מתנות לאורחים לחתונה

חתונה – היום המושלם ביותר עבורכם שללא ספק הזיכרונות מאותו הערב ילוו אתכם לאורך כל חייכם. כל חתן וכל כלה רואים בערב החתונה שלהם כדבר בלתי נשכח, אך במידה ואנו רוצים להיות כנים איתכם, אדם ממוצע המוזמן למספר אירועים מדי שנה, לא באמת יזכור דווקא את הערב שלכם. לכן, נוצרו המתנות לאורחים לחתונה – המתנות שמשלבות את התזכורת המתוקה ואת התודה של בני הזוג מההשתתפות באירוע הכל כך מרגש שלהם.

בשנים האחרונות טרנד חדש נכנס לאופנה באירועים ובעיקר בחתונות של הישראלים. ישראלים, באופיים אוהבים לאסוף דברים ולקבל מתנות – בדיוק כמו ילדים. ביום החתונה שלכם, בהם הם השקיעו, רשמו צ'ק, השאירו את הילדים עם הבייביסיטר ועשו הכל על מנת להפוך אתכם להכי מאושרים בעולם, מגיע גם להם לצאת עם מתנה כלשהי מהאירוע המיוחד שלכם…

כפכפים לחתונה – ערב משוגע שמאפשר להירגע…

בדיוק כפי שהכלה מכינה מראש בגדים ונעליים חלופיות ליום החתונה שלה, ובדיוק כפי שברוב החתונות (ובעיקר של הצעירים), מתישהו נשים מורידות את הנעליים ורוקדות יחפות ברחבה – כל הדברים האלו רק מעוררים את הצורך במוצר כמו כפכפים.

תארו לכם את המתנה המיוחדת שכל כך חיונית בזמן האירוע וכל כך שימושית לאחר מכן. מתי אנו משתמשים בכפכפים? בעיקר שאנחנו בחופש, בשלווה ובנחת, וכל פעם שהאורחיםם המוזמנים לחתונה שלכם ישתמשו בכפכפים הם יהיו באווירה נעימה.

מתנות לאורחים לחתונה, תמונות מיוחדות ומגנטים למקרר

ככל הנראה תלויות לכם בביתכם תמונות שלכם כבני זוג או של הילדים על המקרר. אולי כדאי שגם אתם תכנסו בתמונות האלו? מתנה נפלאה עם תזכורת מתוקה לערב המיוחד שלכם. תאפשרו לאורחים שלכם להוסיף עוד תמונה מדהימה שלהם בעיצוב מיוחד שתזכיר להם את הערב המשוגע שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


+ 9 = 12