מתנות לאורחים חתונה

מתנות לאורחים חתונה

אמנם זוגות רבים ירימו גבה לגבי הדעה שצריך להעניק מתנות גם לאורחים. מצד אחד, היום המיוחד הזה כולו שלכם, היום לו חיכיתם כל חייכם, ואין ספק שאף אחד לא יגנוב לכם את ההצגה בערב המיוחד שלכם, אך מצד שני, האורחים המוזמנים לחתונה שלכם הם ככל הנראה האנשים הקרובים אליכם ביותר שאתם הכי אוהבים. במטרה לפנק אותם כמה שיותר, להודות להם על הגעתם ועל השמחה שהוסיפו לאירוע שלכם וגם להשאיר מזכרת קטנה מיום החתונה שלכם, אולי מגיע להם שתפנקו אותם בשי קטן מיום החתונה שלכם.

מתנות לאורחים חתונה, מניפה מעץ עם נייר לבן

כמה חם במשך השנה במדינת ישראל. בין אם הנכם נמצאים בביתכם ומעוניינים מעט להוזיל את העלויות של החשמל, בין אם הנכם הולכים לים וסופגים את הלחות שבחופים או אפילו סתם מטיילים לכם במשך היום, מניפה היא ללא ספק דבר שימושי ביותר ומתנה נפלאה לאורחים המגיעים ליום הנישואין שלכם.

שואלים למה דווקא מניפה? אז הנה התשובה, במניפה אם חושבים על זה כמו שצריך יש גם אפקט רומנטי מיוחד. במידה וחם לאישה, ככל הנראה הגבר הוא זה שיסבול מזה, אז למה לא להקדים תרופה למכה ולאפשר לה להינות ולהתפנק כמה שיותר בתוספת עם תזכורת מיום החתונה שלכם?

פרחים ריחניים מסבון

פרחים הם ללא ספק אלמנט שמופיע בכל חתונה. פרח מסמל כמובן את הרומנטיקה והאהבה ואין כמו לקבל במתנה פרחים שמסמלים כל כך הרבה אכפתיות מכם. אבל לצערנו, פרחים נובלים אחרי זמן מה – למה לא לאפשר לפרחים להפיק ריח לאורך כל השנה?

פרחים ריחניים הם מתנה נפלאה שתוכלו לחלק לאורחים בחתונה שלכם. מתנה רומנטית, ריחנית, שימושית וכל כך מקורית שכל זוג ישמח לקחת הביתה לאחר האירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


8 + = 16