מתנות לאורחים בחתונה

מתנות לאורחים בחתונה

אין כל ספק בכך שלחתן והכלה מגיע את כל תשומת הלב באירוע המיוחד שלהם, בכל זאת, השאיפה היא להתחתן רק פעם בשנה, הבעיה היא שהמוזמנים לאירועים פשוט מוזמנים כבר יותר מדי. במדינת ישראל נערכים למעלה מ140 אלף אירועים מדי שנה. כמעט שליש מכמות האירועים הגדולה הזו הם אירועי חתונה. אדם בממוצע במדינה יוזמן במהלך השנה ל-2 אירועים שונים. עכשיו נסו לחשוב על ההשלכות הכלכליות שמתבטאות בצ'קים, בבייביסיטר לילדים הקטנים, בנסיעות ובלבוש, אולי בכל זאת כדאי שנפנק גם אותם?

צוות "קליינטורה", חברה המתמחה במיתוג עסקים בענף האירועים, עובד קשה במהלך השנה על מנת להבטיח את איכות האירועים ברמה הגבוהה ביותר. בזמן האחרון נחשפנו לטרנדים חדשים של מתנות לאורחים בחתונה, שלמעשה מהווים מזכרת מערב נדיר ומודים לקהל המוזמן על הגעתו וטרחתו.

מתנות לאורחים בחתונה, תיקי חתן כלה…

תיק הוא ללא ספק דבר שימושי שניתן להעניק לאורחים שלנו. המטרה בהענקת המתנה לאורחים, היא לא לצאת מידי חובה, אלא להעניק להם דבר שימושי שישמש אותם במהלך היום יום. תיק חתן כלה מעוצב, יכל להיות מתנה נפלאה לאורחים ובעיקר לנשים (כי בסופו של דבר שהאישה מרוצה בסוף הערב, גם הגבר מחייך…)

אמנם לא תחלקו לאורחים המוזמנים לחתונה שלכם תיקי "פראדה" באלפי שקלים, אבל תיק חתן כלה היא מתנה שימושית ויעילה שתשאיר מזכרת מתוקה מהחתונה שלכם.

כובע ג'נטלמן לבן…

כפי שהזכרנו את המתנות לנשים בחתונה, מגיע גם לגברים לקבל משהו בתמורה לצ'ק המכובד שרשמו לחתונה שלכם. כובעי ג'נטלמן לבנים המיועדים לגברים, הם דבר שימושי ביותר. בין אם האורחים הם לא הטיפוס של כובעים, למסיבות פורים ולאירועים מיוחדים תמיד נחמד שיש מה לשים על הראש (שבינינו, רוב הישראלים מקריחים וישמחו להסתיר את זה כמה שאפשר..)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


9 + 6 =