מתנות לאורחים בבר מצווה

מתנות לאורחים בבר מצווה

מדי שנה נערכים בישראל למעלה מ-20 אלף אירועי בר מצווה שונים. חלקם נערכים בבתי חצרות שונים, חלקם נערכים במסעדות, אך רובם נערכים באולמות וגני אירועים שונים. בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של מתנות הניתנות לאורחים בבר המצווה. האם המתנות האלו נועדו במטרה להזכיר את האירוע שלנו או להודות לאורחים על הגעתם והשתתפותם ביום המיוחד שלנו?

חלקם אומרים שהמתנות נועדו על מנת להזכיר ולהשאיר זיכרון מתוק ונחוץ מיום האירוע שלנו, אך חלקם טוענים כי הם רוצים להודות לאורחים. במה אתם בוחרים? זה כבר עניין שלכם, אנחנו כאן על מנת להציג בפניכם מספר דוגמאות שונות למתנות שניתן לתת לאורחים בבר המצווה.

מתנות לאורחים בבר מצווה, כיפות מעוצבות – כמה שיותר זיקה לעם היהודי

אף אחד לא יתווכח כי טקס בר המצווה הוא טקס עם המון זיקה למסורת של העם היהודי. בדיוק בשל כך המתנה לאירוע צריכה להיות משהו שקשור למסורת היהודית. כיפות ללא ספק מסמלות את העם היהודי. מעבר לשימוש בכיפות בזמן העליה לתורה בבית הכנסת או בכותל, תוכלו להבטיח מזכרת נהדרת. תוכלו להפיק עיצובים שונים של כיפות על מנת לתת מתנה מיוחדת לאורחים שלכם.

שימו לב, הכיפות שתיתנו לאורחים שלכם, יוכלו לשמש אתכם גם בזמן האירוע וגם לאחר האירוע, כך שבסופו של דבר תרוויחו משני הכיוונים במחיר זול ביותר. כיפות ניתן להשיג החל ממחיר של 3 שקלים והיא אופציה נהדרת למתנה לאורחים באירוע בר מצווה.

מאוורר עם כיתוב אישי מתחלף

אחד הלהיטים שמעט יותר יקרים מהכיפות, הוא מאוורר עם כיתוב מתחלף שמציג את השם של החוגג. כך תוכלו להבטיח משהו שימושי במיוחד עבור האורחים שלכם הן לזמן האירוע והן לאחר האירוע. כי בכל פעם שיהיה חם, יזכרו באירוע החם שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*


6 + 3 =